SUKCESY UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

FRANCISZEK GRZYBIAK
PSM I st. – klasa fortepianu Bożeny Pawłowskiej
II miejsce
Międzynarodowy Konkurs Muzyczny World Open
Belgrad (Serbia), 20 sierpnia 2021

 

IGA LIDIA GŁOWACKA
PSM I st. – klasa skrzypiec Waldemara Abucewicza
II Miejsce
II Brussells International Music Competition 01.08.2021

 
IGA LIDIA GŁOWACKA
PSM I st. - klasa skrzypiec Waldemara Abucewicza
Wyróżnienie
ADRIANNA MALINOWSKA
PSM I st. - klasa skrzypiec Waldemara Abucewicza
Wyróżnienie
II International Online Instrumental Performance Competition - Toronto 2021

 
MARCELINA SIWEK
PSM I st. – klasa fortepianu Bożeny Pawłowskiej
I miejsce
Międzynarodowy Konkurs Muzyczny World Open
Belgrad (Serbia), 20 sierpnia 2021
ŁUCJA PYCH I miejsce
MARCELINA SIWEK III miejsce
PSM I st. – klasa fortepianu Bożeny Pawłowskiej
Międzynarodowy Konkurs Muzyczny
Paryż (Francja),  25 lipca 2021

 

ŁUCJA PYCH
PSM I st. – klasa fortepianu Bożeny Pawłowskiej
finalistka i nagroda specjalna
Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny NOMEA
Procida (Włochy),  lipiec 2021

 
URSZULA TUCHOŁKA
PSM II st. klasa fletu Lidii Abucewicz 
Wyróżnienie
 II International Online Instrumental Performance Competition
 'Toronto 2021'
(lipiec 2021)
 
ANIELA SZUKOWSKA
PSM II st. klasa fletu Lidii Abucewicz 
III miejsce
II International Online Instrumental Performance Competition
 'Toronto 2021'
(lipiec 2021)

TRIO w składzie:
Aniela Szukowska
Hanna Polaszek
Zofia Herbst
 PSM II st. i OSM II st., klasa kameralistyki Lidii Abucewicz 
 II miejsce
VII ODIN International Music Online Competition 2021

 
GABRIELA BROMMER
PSM I st.,klasa skrzypiec Marii Murawy - Fraski
IV Ogólnopolskie Igrzyska Skrzypcowe, 14.06.2021, Zbąszyń
 
BOŻENA STANKIEWICZ
PSM I st., klasa skrzypiec Marii Murawy - Fraski
Tytuł Laureata
Ogólnopolski Konkurs dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów w ramach V Festiwalu Presto, edycja online, 13.06.2021
 
JADWIGA BÖHM
PSM II st., klasa skrzypiec Marii Murawy - Fraski
Wyróżnienie
Kurs dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów w ramach V Festiwalu Presto, edycja online, 13.06.2021

 
ŁUCJA PYCH
PSM I st. – klasa fortepianu Bożeny Pawłowskiej
I miejsce
VI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Roztańczony fortepian”
Inowrocław,  31maja – 2 czerwca 2021

 

HELENA MARTUSEWICZ II miejsce i nagroda specjalna
PSM I st. – klasa fortepianu Anny Urbanowicz
MARCELINA SIWEK I miejsce i nagroda specjalna
PSM I st. – klasa fortepianu Bożeny Pawłowskiej
Międzynarodowy Wirtualny Konkurs Pianistyczny
im. Szymanowskiej i K. Kurpińskiego
Kutno, 20 maja 2021

 
DOMINIK NOWICKI
PSM II st. - klasa kontrabasu Donata Zamiary
III miejsce
VIII Ogólnopolski Konkurs Kontrabasowy im. Wiktora Gadzińskiego
Katowice 22.05.2021 roku

URSZULA TUCHOŁKA
PSM II st. klasa fletu Lidii Abucewicz 
III miejsce
The North International Music Competition
(Sztokholm, 10 czerwca 2021) 


Hanna Monczyńska
PSM Ist – klasa skrzypiec Anny Dąbrowskiej
I nagroda
Ogólnopolski Konkurs „Talenty Skrzypcowe 2021” - 15.26.05.Poznań
 


Aniela Kurzawska
PSM Ist – klasa skrzypiec Anny Dąbrowskiej
wyróżnienie
 Ogólnopolski Konkurs „Talenty Skrzypcowe 2021” - 15-26.05. Poznań
 


ANIELA SZUKOWSKA
PSM II st. klasa fletu Lidii Abucewicz
Wyróżnienie II stopnia
XIX Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy
(Sochaczew, 4-8 maja 2021)
 
ANNA KIERZYNKOWSKA
OSM II st.-  klasa skrzypiec Marii Murawy - Fraski
II MIEJSCE
12 th WORLD OPEN Music Competition Belgrade/Serbia  01.05.2021
 
ANNA KIERZYNKOWSKA
OSM II st.-  klasa skrzypiec Marii Murawy - Fraski
I MIEJSCE
IMKA Music Competition Sarajevo / Bośnia i Hercegowina
 


RED BOW CHAMBER TRIO w składzie:
ZOFIA OLESIK skrzypce
ERYK LEGOŃ akordeon
OLIWIA NOWAK - wiolonczela
OSM II st. – klasa kameralistyki Joanny Karpacz-Kowalkowskiej
II miejsce
Międzynarodowy Konkurs Tarptautinis Akordeonistų
Wilno (Litwa), kwiecień 2021
 
 
DOMINIK NOWICKI
PSM II st. - klasa kontrabasu Donata Zamiary
II Miejsce
IV Ogólnopolski Konkurs Altówkowy i Kontrabasowy CEA
Gdańsk , 29-30 kwietnia 2021
 
 
DOMINIK NOWICKI
PSM II st. - klasa kontrabasu Donata Zamiary
II Miejsce
Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Smyczkowych - Kontrabasy Szkół II stopnia
Grupa I - Elbląg 22-25 kwietnia 2021 

Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Smyczkowych
Elbląg, 22-25 kwietnia 2021
OLIWIA WALCZAK wyróżnienie
OSM II st. – klasa skrzypiec Marcina Baranowskiego i Joanny Kreft
MARTA RASZTAR I miejsce
OSM II st. – klasa wiolonczeli Tomasza Lisieckiego i Anny Papierz
DOMINIK NOWICKI II miejsce
PSM II st. – klasa kontrabasu Donata Zamiary
KAROL JANCIKwyróżnienie
OSM II st. – klasa kontrabasu Donata Zamiary

 
JADWIGA KAJAN
PSM I st. – klasa trąbki Macieja Gwoździa
I miejsce
XIX Wielkopolski Turniej Muzyczny
Koło, 16 kwietnia 2021

 
VIOLETTA BORECKA
OSM II st. – klasa fortepianu Joanny Marcinkowskiej
I miejsce
Międzynarodowy Konkursie Muzycznym „Best Rachmaninoff Performance”
20 lutego – 1 kwietnia 2021

 
VIOLETTA BORECKA
OSM II st. – klasa fortepianu Joanny Marcinkowskiej
II miejsce
Międzynarodowy Konkursie Muzycznym GRAND
Moskwa (Rosja), kwiecień 2021

 
ANTONI WOŹNIAK
OSM II st. – klasa saksofonu Pauliny Wasylków-Francuz
wyróżnienie
Buskie Konfrontacje Saksofonowe
Busko-Zdrój, 24 kwietnia 2021
HELENA MARTUSEWICZ
PSM I st. – klasa fortepianu Anny Urbanowicz
II miejsce
I Międzynarodowy Konkurs Młodych Wykonawców Muzyki Współczesnej im. Marka Rothko
Daugavpils (Litwa), 26-27 marca 2021

 

 
Międzynarodowy Konkursie Muzycznym IscArt
Lugano (Szwajcaria), kwiecień 2021
MAJA SURMA I miejsce
OSM II st. – klasa klarnetu Pawła Kroczka
ROZALIA GALICA I miejsce
OSM II st. – klasa fortepianu Alicji Kledzik
MIKOŁAJ GALICA I miejsce
OSM II st. – klasa fortepianu Alicji Kledzik
ILONA KĘPCZYŃSKA I miejsce
OSM II st. – klasa fortepianu Aliny Stawickiej

 
HELENA HAŁAS
PSM I st. – klasa fletu Marzeny Łopińskiej

II miejsce
Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych FRULLATO
Nur-Sułtan (Kazachstan), 6-7 marca 2021

 
ALEKSANDRA GĄSIOROWSKA
PSM II st. – klasa śpiewu (wokalistyka jazzowa) Antoniego Urbana
II miejsce
Konkurs Piosenki Poetyckiej „Zimowe Ogrody”
Sochaczew, 5 marca 2021

Hanna Monczyńska
PSM Ist – klasa skrzypiec Anny Dąbrowskiej
pochwała
 IX Międzyszkolny Konkurs :Małego Skrzypka” 15.03.21. Leszno
 


Aleksandra Jakubowska
PSM IIst – klasa skrzypiec Anny Dąbrowskiej
IV miejsce
Szkolny Konkurs Sonat 16.03.21 – Poznań
 

MARIA POLASZEK kl. VI 
PSM II st. - klasa altówki Elżbiety Szymańskiej-Drzewieckiej
III MIEJSCE
I Szkolny Konkurs Sonat 16.03.21. edycja online


ZUZANNA KOWALEWSKA kl. IV c6
PSM I st. - klasa altówki Elżbiety Szymańskiej -Drzewieckiej
LAUREATKA
IV Ogólnopolski Konkurs w ramach Festiwalu "W barokowym stylu" 19.03.21. edycja online

 

MARIA POLASZEK  kl.VI
PSM II st. - klasa altówki Elżbiety Szymańskiej -Drzewieckiej
LAUREATKA
IV Ogólnopolski Konkurs w ramach Festiwalu "W barokowym stylu"
19.03.21 edycja online.

 


ANIELA SZUKOWSKA 
PSM II st.
I MIEJSCE
I Nice International Music Competition (Nicea, marzec 2021)
Klasa fletu Lidii Abucewicz
 
JEREMI BARCIŃSKI 
PSM II st.
I MIEJSCE
I Szkolny Konkurs Sonat (marzec 2021)
Klasa skrzypiec Waldemara Abucewicza
 


JADWIGA BÖHM kl. I
PSM II st. - klasa skrzypiec Marii Murawy - Fraski
LAUREAT
IV Ogólnopolski Konkurs w ramach Festiwalu "W barokowym stylu" 19.03.21. edycja online
 
BOŻENA STANKIEWICZ kl. 5 c6
PSM I st. - klasa skrzypiec Marii Murawy - Fraski
WYRÓŻNIENIE
IV Ogólnopolski Konkurs w ramach Festiwalu " W barokowym stylu" 19.03.21. edycja online

GABRIELA BROMMER kl. 2 c6
PSM I st. - klasa skrzypiec Marii Murawy- Fraski
LAUREAT
IX Konkurs Małego Skrzypka 16.03.21. edycja online
 
JADWIGA BÖHM kl. I
PSM II st. - klasa skrzypiec Marii Murawy- Fraski
II MIEJSCE
I Szkolny Konkurs Sonat 16.03.21. edycja online


POLA MATYLA
OSM II st. – klasa skrzypiec Jana Romanowskiego
II miejsce
Międzynarodowy Konkurs Młodych Talentów Muzycznych „Nouvelles Étoiles”
Paryż (Francja), styczeń 2021
 
 
JEREMI ŁUKANUS
OSM II st. – klasa fortepianu Alicji Kledzik
II miejsce
V Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Future Stars
Connecticut (USA), 10 stycznia 2021
 
 
POLA MATYLA
OSM II st. – klasa skrzypiec Jana Romanowskiego
III miejsce i zaproszenie do występu w Carnegie Hall
I Międzynarodowy Konkurs Muzyczny „Viva-music All World”
Nowy Jork (USA), 6 stycznia 2021
 
 

ROZALIA GALICA
OSM II st. – klasa fortepianu Alicji Kledzik
III miejsce (kat. VI)
Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Gloria Artis
Wiedeń (Austria), 20 grudnia 2020
 
 
MIKOŁAJ GALICA
OSM II st. – klasa fortepianu Alicji Kledzik
wyróżnienie (kat. V)
Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Gloria Artis
Wiedeń (Austria), 20 grudnia 2020


POLA MATYLA
OSM II st. – klasa skrzypiec Jana Romanowskiego
II miejsce
Międzynarodowy Konkurs Muzyczny
Moskwa (Rosja), 20 grudnia 2020
 


II Ogólnopolski Konkurs Fortepianowy CANTABILE
MARCELINA SIWEK I miejsce (grupa I)
PSM I st. – klasa fortepianu Bożeny Pawłowskiej
JAGNA FILIPIAK wyróżnienie (grupa II)
PSM I st. – klasa fortepianu Sławomira Kowalskiego
Warszawa, 19 grudnia 2020
 

AMADEUSZ MAKSYMIUK - kl. VI
OSM IIst.- klasa fortepianu Barbary Jarantowskiej
1 NAGRODA
2nd ASCO International Music Competition 2020 (Hongkong) - 19 grudnia 2020
***
1 NAGRODA oraz Jury Distinction Award

(nagroda dla najbardziej wyróżniającego się uczestnika konkursu wybrana przez Jury)
Online Classics Music Competition 2020 (USA) - 27 grudnia 2020


GABRIELA BROMMER kl. II c6
PSM I st. - klasa skrzypiec Marii Murawy - Fraski
LAUREAT
V OGÓLNOPOLSKI KONKURS dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów
11.12.2020 w ramach festiwalu FORTE-edycja online
 


JADWIGA BÖHM kl. I 
PSM II st. - klasa skrzypiec Marii Murawy - Fraski
WYRÓŻNIENIE
V OGÓLNOPOLSKI KONKURS dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów
11.12.2020 w ramach festiwalu FORTE-edycja online
 


ANNA KIERZYNKOWSKA  kl. IV 
OSM II st. - klasa skrzypiec Marii Murawy - Fraski
WYRÓŻNIENIE
V OGÓLNOPOLSKI KONKURS dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów
11.12.2020 w ramach festiwalu FORTE-edycja online

 

DOMINIK NOWICKI
PSM II st. - klasa kontrabasu Donata Zamiary LAUREAT
V OGÓLNOPOLSKI KONKURS DLA SKRZYPKÓW,ALTOWIOLISTÓW, WIOLONCZELISTÓW I KONTRABASISTÓW
11.12.2020 w ramach festiwalu FORTE-edycja online

 

KAROL JANICKI
OSM II st. - klasa kontrabasu Donata Zamiary
WYRÓŻNIENIE
V OGÓLNOPOLSKI KONKURS DLA SKRZYPKÓW,ALTOWIOLISTÓW, WIOLONCZELISTÓW I KONTRABASISTÓW
11.12.2020 w ramach festiwalu FORTE-edycja online


JAKUB JEŻAK
OSM II st. – klasa perkusji Grzegorza Sieka
II miejsce
Międzynarodowy Konkurs Talentów Muzycznych American Protegé Fall 2020
Nowy Jork (USA), 4 grudnia 2020

 
POLA MATYLA
OSM II st. – klasa skrzypiec Jana Romanowskiego
laureatka
V OGÓLNOPOLSKI KONKURS DLA SKRZYPKÓW,ALTOWIOLISTÓW, WIOLONCZELISTÓW I KONTRABASISTÓW w ramach festiwalu FORTE-edycja online
26 listopada 2020
 
 

Hanna Monczyńska
PSM Ist – klasa skrzypiec Anny Dąbrowskiej
wyróżnienie
„Gramy Gamy” - 13.11.20. ZSM Poznań


Aniela Kurzawska
PSM Ist – klasa skrzypiec Anny Dąbrowskiej
wyróżnienie
 „Gramy Gamy” - 13.11.20. ZSM Poznań

STANISŁAWA PRAGER - kl. 2 C4
PSM I st - klasa wiolonczeli Justyny Strzyżewskiej
LAUREAT
V Ogólnopolski konkurs dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów
26.11.2020 w ramach festiwalu FORTE-edycja online

 

MARIA POLASZEK kl. VI
PSM II st. - klasa altówki Elżbiety Szymańskiej -Drzewieckiej
III MIEJSCE
VI Ogólnopolski Konkurs Altówkowy "Etiuda"
Gdańsk 31.11.2020 - edycja online

 

MARIA POLASZEK  kl.VI
PSM II st. - klasa altówki Elżbiety Szymańskiej -Drzewieckiej
LAUREATKA
V OGÓLNOPOLSKI KONKURS dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów
11.12.2020 w ramach festiwalu FORTE-edycja online

 

BOŻENA STANKIEWICZ  kl.V c6 
PSM I st. - klasa skrzypiec Marii Murawy - Fraski
III MIEJSCE
VI SZKOLNY KONKURS INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH "GRAMY GAMY" 
edycja online (09.11.20)

GABRIELA BROMMER kl. II c6
PSM I st. - klasa skrzypiec Marii Murawy - Fraski
II MIEJSCE
VI SZKOLNY KONKURS INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH "GRAMY GAMY" 
edycja online (09.11.20)

 


KAROL JANICKI
OSM II st. - klasa kontrabasu Donata Zamiary
WYRÓŻNIENIE
VII Ogólnopolski Konkurs Kontrabasowy "Gradus ad Parnasum"
Starogard Gdański 03.12.2020

 

ALEKSANDRA GĄSIOROWSKA
PSM II st. – klasa śpiewu (wokalistyka jazzowa) Antoniego Urbana
I miejsce
II Ogólnopolski Festiwal Piosenki Polskiej "Śremska Nuta"
Śrem, 10 października 2020

 

ANTONI WOŹNIAK
OSM II st. – klasa saksofonu Rafała Rachwała
I miejsce
XII Międzynarodowy Konkurs Muzyczny „Citta di Treviso”
Treviso (Włochy), 3 października 2020

 

ZOFIA OLESIK
OSM II st. – klasa skrzypiec Marcina Baranowskiego
I miejsce
XI Ogólnopolski Konkurs Młodych Skrzypków im. S. Serwaczyńskiego
Lublin, 6-12 września 2020